Şifremi Unuttum

Kullanıcı Girişi

Close

Bireysel Giriş

Kurumsal Giriş

Kayıt Ol
Basın Köşesi

Basın Köşesi

Anasayfa > Basın Köşesi > TOPTAN CEP TELEFONU AKSESUAR SATIŞ BÜLTENİ OCAK 2013

TOPTAN CEP TELEFONU AKSESUAR SATIŞ BÜLTENİ OCAK 2013


CEP TELEFONU AKSESUAR TOPTAN SATIŞ SİTESİ CEPEKSEN.COM, SATIŞLARINI HIZLA ARTTIRIYOR.

www.cepeksen.com Samsung, apple, htc, lg gibi cep telefon aksesuarlarının toptan olarak web üzerinden satışını yapmaktadır. Toptan fiyatlardan alış yapmak için, kurumsal müşteri formunu doldurup başvuru yapmanız yeterlidir. Orijinal cep telefon bataryaları, kulaklıklar, data kabloları, şarj aletleri toptan satışlarının yanı sıra, cep telefon kılıfları, kapakları, ve ekran koruyucularının toptan satışları da www.cepeksen.com üzerinde yapılmaktadır.

Yaklaşık bir yıl önce, sadece cep telefonu aksesuar satışları için kurulan www.cepeksen.com, hem perakende hem de toptan satışlar konusunda etkinliğini arttırıyor. www.cepeksen.com, Turkcell, Vodafone, Avea bayilerine toptan cep telefonu aksesuar satışlarını her geçen gün arttırıyor.

 Cepeksen, kökeni yaklaşık 10 yıl öncesine uzanan cep telefonu aksesuar toptan satış işini, mağazacılıktan e-ticaret platformuna taşıdı. Türkiye’de en çok satılan belli başlı cep telefonu markaları; Apple Iphone, Samsung, Nokia, Htc, Sony Xperia, Blackberry, Motorola ve LG markalarının popüler modellerinin orijinal batarya, orijinal seyahat ve orijinal araç şarjı, orijinal kulaklık, orijinal data kablosu, kapak ve kılıf gibi aksesuarlarının internet üzerinden satışını gerçekleştiren site, ürünlerini Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteren, Turkcell, Vodafone ve Avea bayilerine gönderiyor.

Cepeksen kendi markası EPEE ile pek çok telefon modeli için birbirinden farklı kılıflar sunarken, uzak doğunun popüler markası icover’ın da Türkiye distribütörlüğünü yapıyor.

Satılan ürünlerin ithalatını kendi bünyesinde yapan şirket, e-ticaret sitesinde yayınladığı hemen tüm ürünlerin stoklarını bulunduruyor. Ürün karşılama oranı %98. Hafta içi günlerde alınan siparişler, aynı gün kargoya veriliyor. Türkiye’nin güvenilir kargo şirketi Aras Kargo lojistik konusunda Cepeksen’in çözüm ortağı. Belirli bir tutarın üzerindeki satışlarda kargo ücreti alınmıyor.

Cepeksen’in önemli bir müşteri kitlesi de, toplu alım yapan kurumsal firmalar. Bu tip başvurular olduğunda, özel çalışma şartları tanımlanıyor ve bu satışlarda da özel indirimler uygulanıyor.

Orijinal aksesuarların toptan ithalatını yapan şirket, portföyündeki ürün çeşitliliği ve sunduğu fiyat avantajıyla, toptan cep telefonu aksesuar alımı yapan kurumsal müşteriler için ciddi bir alternatif haline gelmiş durumda. Cepeksen.com, özellikle garanti ve iade konularında müşterilerine her türlü kolaylığı, çalışmaya başladığı anda sunuyor.

Şu ana kadar, ürün çeşitliliği, ürün kalitesi, kargo hızı, çalışma şartları, uygun fiyatlarıyla pek çok müşterinin tercihi haline gelen cepeksen.com, hem sipariş hacmini hem de müşteri portföyünü her geçen gün  büyütüyor.

“Kurumsal Müşteri” olarak işlem yapabilmek için, sitemizde bulunan  “Kurumsal Üyelik Başvuru Formunu” doldurarak müracaat etmeniz yeterlidir.

En çok satılan cep telefon markalarının, en çok aranan orijinal aksesuarları CEPEKSEN.COM’da…

Detaylı Bilgi İçin:

www.cepeksen.com

info@cepeksen.com

0216 201 11 34

 

Son Basin Haberleri
Yeni Müşteri Görüşü Ekle Close
(*) Doldurulması zorunlu alanlar.
Formda belirttiğiniz bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.
 
Back To Top