Şifremi Unuttum

Kullanıcı Girişi

Close

Bireysel Giriş

Kurumsal Giriş

Kayıt Ol
Basın Köşesi

Basın Köşesi

Anasayfa > Basın Köşesi > ORİJİNAL CEP TELEFONU AKSESUARI SATIŞ SİTESİ CEPEKSEN.COM, TOPTAN SATIŞLARA BAŞLADI

ORİJİNAL CEP TELEFONU AKSESUARI SATIŞ SİTESİ CEPEKSEN.COM, TOPTAN SATIŞLARA BAŞLADI

www.cepeksen.com Samsung, apple, htc, lg gibi cep telefon aksesuarlarının toptan olarak web üzerinden satışını yapmaktadır. Toptan fiyatlardan alış yapmak için, kurumsal müşteri formunu doldurup başvuru yapmanız yeterlidir. Orijinal cep telefon bataryaları, kulaklıklar, data kabloları, şarj aletleri toptan satışlarının yanı sıra, cep telefon kılıfları, kapakları, ve ekran koruyucularının toptan satışları da www.cepeksen.com üzerinde yapılmaktadır.

Şubat ayında, E-ticaret Sitesini Kurumsal Müşterilere yönelik toplu satış yapmaya uygun hale getiren www.cepeksen.com, şimdiden GSM satış noktalarının ilgi odağı haline geldi. Toptan satış duyurularını yapmaya başladığı ilk ayda 100’e yakın bayilik başvurusu alan şirket, çeşitli markaların satış noktaları ile çalışmaya başladı...

Cep telefon aksesuarı pazarında, ilk kez geçen senenin kasım ayında tüketici ile buluşan cepeksen.com, kısa sürede hızlı bir çıkış yakaladı. Türkiye’de en çok satılan cep telefonu markalarının, batarya, seyahat ve araç şarjı, kulaklık, data kablosu, kapak ve kılıf gibi orijinal aksesuarlarının internet üzerinden satışını gerçekleştiren site, ürünlerini Türkiye’nin her bölgesine gönderiyor. Şubat ayında, site yapısını kurumsal müşteriler için de toplu satış yapmaya uygun hale getiren www.cepeksen.com, şimdiden GSM satış noktalarının ilgi odağı haline geldi. Toptan satış duyurularını yapmaya başladığı ilk ayda 100’e yakın bayilik başvurusu alan şirket, çeşitli markaların satış noktaları ile çalışmaya başladı bile. Şu ana kadar, ürün çeşitliliği, ürün kalitesi, kargo hızı, uygun fiyatlarıyla pek çok müşterinin tercihi haline gelen cepeksen.com, hem sipariş hacmini hem de müşteri portföyünü her geçen gün  büyütüyor.

Cepeksen, ilk olarak bireysel müşteriler için tasarlanan satış bölümünün ardından, kurumsal müşteriler için toptan satış bölümünü de faaliyete soktu. Öncelikle GSM ve cep telefonu aksesuarı satış noktalarını hedefleyen bu fonksiyon, ayrıca çok kullanıcılı ve toptan alım yapan kurumsal şirketleri de hedefliyor. Orijinal aksesuarların toptan ithalatını yapan şirket, portföyündeki ürün çeşitliliği ve sunduğu fiyat avantajıyla, kurumsal müşteriler için de ciddi bir alternatif haline gelmiş durumda. GSM satış noktaları için özel tanıtımı yapılan şirkete, ilk ayında pek çok başvuru geldi. Başvuruları titizlikle inceleyen şirket yetkilileri, çalışma kriterlerine uygun gördükleri firmaları, kurumsal müşteri kategorisinde değerlendirerek, özel çalışma şartları tanımlıyorlar. Cepeksen.com, özellikle garanti ve iade konularında müşterilerine her türlü kolaylığı prosedürel olarak, çalışmaya başladığı anda sunuyor.

En son yenilikleri takip etmek, cazip fiyatlarla orijinal ürünlere ulaşmak, toptan sipariş verip hızlı teslim almak için www.cepeksen.com’a kurumsal üye olanların sayısı, her geçen gün artıyor.

“Kurumsal Müşteri” olarak işlem yapabilmek için, sitemizde bulunan  “Kurumsal Üyelik Başvuru Formunu” doldurarak müracaat etmeniz yeterlidir.

En çok satılan cep telefon markalarının, en çok aranan orijinal aksesuarları CEPEKSEN.COM’da…

Detaylı Bilgi İçin:
www.cepeksen.com
info@cepeksen.com
0216 201 11 34
 

Son Basin Haberleri
Yeni Müşteri Görüşü Ekle Close
(*) Doldurulması zorunlu alanlar.
Formda belirttiğiniz bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.
 
Back To Top